nedeľa 4. marca 2012

Najkrajšie ženy sveta


Tu je rebríček 4roch(5tich) najkrajších žien sveta.Poradie som sa nevedel rozhodnúť ale približne to je takto:)


1.Katy Perry 
Katheryn Elizabeth Hudsonová , známa pod umeleckým menom Katy Perry je americká popová speváčka s hitmi ako California gurls Teenage dream či E.T. ...


2.Diana Agron
Americká herečka, speváčka a modelka sa preslávila ako Quinn Fabray v seriáli Glee. Dianna je vegetariánka a podporuje organizáciu PETA.


3.Taylor Momsen
Taylor Michel Momsen je americká herečka, speváčka a modelka. Známa je stvárnením postavy Jenny Humphrey v seriáli Gossip girl, pôsobí ako speváčka skupiny The Pretty reckless


 4.Olsen twins (Hlavne ASHLEY)
Svet ich pozná už ako malé dievčatká. Mary-Kate a Ashley Olsen patria k najslávnejším dvojičkám sveta. Majú za sebou obrovskí úspech, vlastnú kozmetickú značku ,filmy ,knihy,časopisy,kolekcie ktoré im priniesli milióny na účte. 3 komentáre:

  1. všetky sú krásne :) každá úplne iná..Katy bláznivá, Taylor úplne fascinujúca a mystická, Diana krásne jemná.. a olsenky také klasické :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Od ERIČKA : poznam len olsenky, tie sa mi zdraju už staré a tú prvu Katy Perry, ktora by mala navstivit hlasoveho pedagoga a až potom kupovať pančuchy a rúže .. :-)

    OdpovedaťOdstrániť